Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Obroża plaster miodu czarny
Obroża plaster miodu czarny

33,00 zł

szt.
Regulamin sklepu Doggie Bears

Regulamin Doggie Bears

 

§1 Postanowienia ogólne
 
1. Sklep internetowy Doggie Bears prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej „Regulamin”].
 
2. Właścicielem firmy Doggie Bears jest Marta Zawiślak z siedzibą w 16-010 Wasilków, ul. gen. Sikorskiego 5, NIP: 9661845561, adres email: doggiebears1@gmail.com, strona internetowa: https://doggiebears.pl fanpage: https://www.facebook.com/doggiebears1 Nr konta ING BANK ŚLĄSKI: 43 1050 1823 1000 0090 7022 2444
 
3. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 
4. Wszystkie produkty przygotowywane są na indywidualne zamówienie klienta. Wyjątkiem są produkty w zakładce "Dostępne w 24h".
 
5. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z klientem.
 
6. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez klienta w toku składania zamówienia.
 
7. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.
 
 
§2 Opis usług i produktów
 
 
 
1. Firma Doggie Bears oferuje ręcznie wykonane akcesoria dla zwierząt zgodnie ze specyfikacją klienta.
 
 
2. Rodzaj i cenę produktu określa aktualny cennik.
 
 
3. Produkty firmy Doggie Bears są przeznaczone dla zwierząt (wyjątkiem są produkty w zakładce "Dla właściciela" oraz "Maski". Firma nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie niezgodne z pierwotnym przeznaczeniem. 

 

§3 Realizacja zamówień
 
 
1. Warunkiem realizacji zamówienia jest zakup poprzez sklep internetowy doggiebears.pl, fanpage fb.com/doggiebears lub telefonicznie oraz dokonanie wpłaty na konto właściciela po zaakceptowaniu zamówienia przez firmę.
 
2. Realizacja zamówienia trwa do 21 dni od daty zaksięgowania przelewu na koncie, przy czym w czas realizacji nie jest wliczony czas dostawy, który jest zależny od podmiotu dokonującego dostawy. W szczególnych przypadkach czas realizacji zamówienia może zostać wydłużony o czym klient zostanie poinformowany przed przyjęciem zamówienia do realizacji.
 
3. Zamówienie jest przyjmowane do realizacji wyłącznie po przesłaniu w zamówieniu wszystkich niezbędnych danych potrzebnych do realizacji zamówienia. Wymagane dane zamieszczone są na stronie internetowej.
 
4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania pieniędzy za produkt i przesyłkę na koncie firmy i od tego dnia liczony jest czas realizacji (do 21 dni + czas przesyłki).
  
§4 Reklamacje i odstąpienie od umowy (zakupu)
 
 
1. Prawo odstąpienia od umowy (rezygnacji z zakupu) nie przysługuje klientom, zgodnie z Art.38 punktem 3 USTAWY z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Oznacza to, że przedmioty wykonane na zamówienie wg specyfikacji klienta nie podlegają zwrotom. Firma nie odpowiada za nieodpowiednie zmierzenie psa/ kota, błąd w zamówieniu czy też rozmyślenie się.
 
2. Podstawą reklamacji produktu jest tylko i wyłącznie nie wykonanie go zgodnie z zamówieniem klienta, tj. wynikające ewidentnie z błędu osoby realizującej zamówienie.
 
3. Przed wysłaniem reklamowanego produktu na adres firmy, klient powinien zgłosić reklamację drogą elektroniczną email poprzez Fanpage na Facebook.com lub telefonicznie.
 
4. W przypadku stwierdzenia niezgodności produktu z zamówieniem klient powinien odesłać produkt na adres firmy max do 14 dni od otrzymania produktu w stanie nie używalnym, nie noszącym śladów użytkowania, nieodpowiedniego zapachu, sierści, itd.
 
5. Reklamowany produkt powinien posiadać metki.
 
6. Produkt należy wysłać odpowiedniego go pakując, nie narażając na uszkodzenia.
 
7. W przypadku uznania reklamacji firma wyśle naprawiony, bądź nowy produkt na własny koszt oraz zwróci koszt wysyłki reklamowanego produktu do klienta i od klienta zgodnie z obowiązującą ustawą. W przypadku całkowitej rezygnacji z zamówienia wyłącznie w przypadku pkt. 2 firma dokona zwrotu kosztów produktu na konto. Zwrot nastąpi na nr konta podany przez klienta.
 
8. Firma nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe użytkowanie produktów.

 

§6 Ochrona danych osobowych
 
 
1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą klienta na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
 
2. Dane osobowe będą przetrzymywane w bazie danych firmy Doggie Bears wyłącznie dla jej potrzeb. Nie będą udostępniane innym podmiotom. Będą starannie przechowywane i chronione przed dostępem do nich osób niepowołanych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

 

§7 Ochrona własności intelektualnej
 
 
1. Zdjęcia produktów zamieszczone na stronach internetowych jak i logo oraz nazwa „Doggie Bears” są własnością firmy Doggie Bears i zabrania się ich wykorzystywania bez zgody właściciela.

 

§8 Postanowienia końcowe
 
 
1. Regulamin wchodzi w życie wraz z dniem publikacji go na stronie firmy.
 
2. Firma zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.
 
3. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego lub inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl